Izglītības un kultūras centrs
"SOVINS"
Pedagogi

Angļu valoda

 

Elīna Popova, pedagoģijas maģistrs, vidusskolas angļu valodas skolotāja, valodniecība, literatūrzinātne

2005. gadā Elīna ieguva bakalaura grādu un 2007. gadā maģistra grādu Latvijas Universitātē ar vidējo atzīmi 9.4. Šobrīd plāno iestāties doktorantūrā. Divus gadus viņa ir pasniegusi angļu valodu skolā, kā arī privāti. Viņa saka, “Es visu laiku atceros, ka katrs bērns piedzimst talantīgs, un mans uzdevums ir palīdzēt šim talantam “uzplaukt”, pielietojot visas savas zināšanas”. Elīnai patīk piedalīties un organizēt vides projektus ar saviem skolēniem, sportot un audzēt puķes.

Moto: „Don’t be afraid of walking slowly, be afraid only of standing still”

Johnnie Walker

   

Iluta Bikovska – angļu filoloģijas maģistre, angļu valodas pasniedzēja koledžā. 2009. gadā Iluta ar izcilību pabeidza Latvijas Universitātes maģistrantūru. Ir 10 gadu pedagoģiskā pieredze. Iluta ir piedalījusies dažādos starptautiskajos projektos, un pasniedzējai ir brīnišķīgas angļu valodas zināšanas. Ļoti pozitīva, labsirdīga un atsaucīga, spēj atrast individuālu pieeju katram skolēnam. Pie mums Iluta strādās Imantā.

 


Atsauksmes

Intervija ar Jūliju Koršunovu, Farleigh Dickinson University studenti Ņujorkā 

Jūlija, tu iestājies universitātē starptautiskā biznesa menedžmenta programm

Jā, universitāte atrodas 10 km attālumā no Ņujorkas. Studiju maksa ir $ 28000 gadā, bet es mācos bez maksas un vēl saņemu stipendiju par labiem rezultātiem starptautiskajos angļu valodas eksāmenos SAT un TOEFL, teicamām sekmēm skolā un sasniegumiem tenisā. Angļu valodu pie sava pasniedzēja mācījos 9 gadus.